Nalepovací obálky ušetří práci

V oblasti zasílání balíků či jakýchkoliv zásilek je nutné myslet na dodací listy. Právě ty je někdy velmi složité odeslat tak, aby si jich adresát všimnul, aby je vyzvedl a zkrátka aby je někde nezapomněl. Pokud byste ocenili možnost zakoupit prvky, které by byly vhodné přímo pro tyto účely, určitě byste měli vědět, že nalepovací obálky řeší tento problém naprosto elegantně.

piktogram

V bohatém sortimentu si vyberete
Jestliže potřebujete mnoho různých variant těchto zásilkových prvků, určitě byste neměli váhat, ale měli byste zvolit sortiment, který vás svou nabídkou opravdu překvapí. Možná si myslíte, že najít někde skutečně kvalitní obchod je složité. Opak je však pravdou, o čemž svědčí bohatý sortiment, kde najdete všemožné produkty:

  • Se zvýšenou odolností
  • S průhledným okénkem
  • Pouze papírové
  • S cizojazyčnými popisky
  • Červeně zbarvené
  • S vícejazyčnými popisy

Výhodou těchto obalových materiálů je to, že ihned upozorní nejenom adresáta, ale také přepravce, na to, kde se nachází důležité dokumenty vztahující se k zásilce. Proto je možné do samotné krabice se zásilkou umístit jenom to skutečně potřebné, zatímco dokumenty budou přístupné i bez toho, aby bylo nutné otevírat balení se samotným obsahem, který je nutné poslat adresátovi. Tento fakt oceníte především v ohledu mezinárodní přepravy, kde mohou probíhat různé kontroly zásilek, kdy je nutné mít všechny dokumenty k zásilce bezpečně k dispozici.

balík

Jednoduché a efektivní
Použití těchto prvků je navíc velmi jednoduché. Tyto přepravní prvky je možné jednoduše nalepit na samotný balík, přičemž přístup zajišťují nalepovací pásky, které je možné opakovaně používat. Pokud chcete, aby se do dokumentů podíval jenom samotný adresát, pak stačí tento prvek jednoduše přelepit páskou. Jedná se zkrátka o řešení, které vám může pomoci dosáhnout ještě lepších výsledků v oblasti přepravy větších zásilek.