Inspirujte se úspěšnými. Co dělat před tím, než usnete

Zaměřte se úspěšné lidi, kteří si svůj cíl splnili a stali se úspěšnými businessmany. Čemu vděčí za svůj úspěch? V první řadě jdou si vědomy, že pokud chtějí něco dokázat, musí si udržovat fyzické i duševní zdraví. Co dělají před spaním pro to, aby dosáhli kvalitního a plnohodnotného spánku?

Předně, dodržují určitou spánkovou rutinu, nebo biorytmus, chcete-li. Jde o klíčový rituál, který jim umožňuje začínat každý den vždy s dostatkem energie. Proto je tou úplně poslední činností před spaním pro většinu úspěšných čtení.
s tabletem v posteli
1.       Četba
Nikdo nejsme úplně stejný a každý má před spaním různé návyky. Ovšem pokud se zeptáte jakéhokoliv úspěšného businessmana, téměř každý vám odpoví, že před spaním se věnuje čtení. Nemusí jít však pouze o novinky z businessu, nebo inspirativní knihu. Řada z nich k tomu využívá daleko různorodější zdroje. Kromě zpravodajství se zajímají o novinky na blozích, Redditu nebo Twitteru.

2.       Příprava seznamu úkolů na další den
Den má bohužel pouze 24 hodin a každému z nás se někdy stane, že zkrátka nestihne udělat všechno, co si na daný den naplánoval. Nedokončená práce, nenapsaný e-mail se pak mohou stát během usínání rušivým elementem. Jak to dělají vytížení lidé? Jednoduše si vytvoří přehledný seznam, kam neopomenou zahrnout i nedokončené úkoly z dneška. Díky tomu mají řešení, které jim pomůže dohnat všechny resty z předešlého dne, a mohou si jít bez výčitek lehnout.
čtení a studium
3.       Najdou si čas na rodinu
Také si myslíte, že řada úspěšných lidí chodí spát až pozdě v noci a na rodinu nemají vůbec čas? Omyl. Mnohem raději jdou do postele ve stejnou dobu jako jejich partner nebo děti. Díky spolu mohou i vytížené rodiny pravidelně trávit dostatek volného času a sdílet například zkušenosti nebo novinky z uplynulého dne. Kromě toho rodina je jeden z nejlepších způsobů, jak se odreagovat.
 

Summary
Inspirujte se úspěšnými. Co dělat před tím, než usnete
Share