Do deště i do sněhu vás vybavíme


Velké logistické centrum a část vašich zaměstnanců pracuje ve venkovních prostorách. Druhá část má k dispozici po dobu výkonu své práce sice vnitřní prostory, ale vzhledem k jejich velikosti a rozloze je není možné dostatečně vytopit. V takové situaci je třeba zaměstnancům poskytnout pohodlné oblečení, které by jim umožnilo vykonávat efektivně pracovní povinnosti. Základem je kvalitní pracovní bunda, kterou si můžete vybrat z několika provedení. Pro bezpečnost vašich zaměstnanců jsou bundy vybaveny i reflexními prvky. Pro vaše pracovníky je velmi příjemné, že si během své směny nemusejí opotřebit vlastní, civilní oblečení a že jim dáte k dispozici vhodný oděv, který je dostatečně zahřeje i v případě, že venkovní teploty poklesnou pod bod mrazu.

pracovní bunda

            Pracovní bundy od Xfer.cz vám však mohou poskytnout i další benefit. Vaši spokojení a dobře odění zaměstnanci vám budou pomáhat propagovat značku a logo společnosti. V pracovní době přicházejí do styku s celou řadou osob a je výborné, když je na jejich oblečení patrný název a logo společnosti, nebo dokonce i kontaktní údaje.

            U pracovních bund a pracovních vest vám nabízíme potisk oblečení. Ve vámi zvoleném provedení a podle vaší předlohy, doplníme na oděv to, co si budete přát. Tisk je zajištěn velmi kvalitní technologií, která zajistí jeho dlouhou životnost i v náročných podmínkách. Co však vydrží ještě déle? Výšivka! Vybrané pracovní oblečení můžete nechat opatřit i výšivkou. Vámi zvolený motiv tak bude odolávat mnohem a mnohem déle.

pracovní pomůcky
 
Jsme přímým výrobcem reklamního textilu a na trhu jsme osvědčenou značkou již dvě desetiletí. Na kvalitu oděvů od nás se můžete spolehnout. Rádi vám budeme nápomocni i při vyhotovení jakékoliv zakázkového šití modelu. Se širokým spektrem našich služeb budete jistě spokojeni, stejně jako s jejich cenou.